Serwis kas fiskalnych

Serwisem są wszystkie czynności obejmujące fiskalizację kas, ich naprawę i konserwację oraz przeglądy prowadzone zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Finansów. Oferowany przez nas serwis może obejmować precyzyjną naprawę kas fiskalnych po awarii, wymianę pamięci fiskalnej, przegląd techniczny urządzenia oraz serwis terminalu płatniczego. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując tylko najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie naprawy i serwisu kas fiskalnych.

Prawidłowo działająca kasa fiskalna wpływa na komfort i jakość pracy punktów handlowo-usługowych. Wprowadzanie danych do urządzenia, drukowanie paragonów, wykonywanie dobowych raportów – to tylko niektóre czynności, które obejmują codzienną obsługę kasy fiskalnej. Awaria urządzenia może wstrzymać pracę, a także generować ogromne straty związane z brakiem możliwości sprzedaży towarów czy świadczeniem usług. Obowiązek posiadania kasy fiskalnej przez konkretne podmioty gospodarcze, a także dokonywanie przez nich systematycznych przeglądów oraz serwisu kas fiskalnych, jest regulowany przez odpowiednie przepisy prawne. Mico gwarantuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie: od wyboru, przez zakup, po profesjonalny serwis kas fiskalnych. Poznań, Luboń, Komorniki, Przeźmierowo, Swarzędz, Tarnowo Podgórne – to lokalizacje, w których najczęściej działamy. Sprawdź, jakie usługi serwisowe oferujemy i wybierz sprawdzonego partnera w zakresie konserwacji i naprawy kas fiskalnych.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm: DATECS, NOVITUS, POSNET, TORELL (Sharp), ZETO (Electronics, Prima), ZIBI (Casio).

Serwis kas fiskalnych – Poznań

Posiadamy zawsze aktualne uprawnienia serwisowe, które są regularnie odnawiane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów. Świadczymy usługi serwisowe zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i pogwarancyjne.

Serwis – kontakt

ul. Gorczyczewskiego 4-6, 60-554 Poznań
zobacz na Google Maps

telefon: 61-847-20-06 wew. 22
telefon GSM: 602-259-802
e-mail: serwis@mico.pl

Zachęcamy również do skorzystania z formularza: formularz kontaktowy.

Informacja:
Wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w urządzeniach fiskalnych przeprowadzane mogą być tylko przez autoryzowany serwis wpisany w książkę kasy. Ustawa regulująca warunki prowadzenia serwisu urządzeń fiskalnych nie zezwala na ingerencję innym podmiotom (zerwanie plomby) w urządzeniach, w których my jesteśmy zgłoszeni do Urzędu Skarbowego jako serwis.

UWAGA! Stan plomby i jej poprawność sprawdzana jest trakcie kontroli skarbowej. Dopuszcza się przeprowadzenie naprawy przez tzw. serwis centralny (producenta) lub przez inny serwis ale tylko i wyłącznie za odpowiednią zgodą.

Wybierz sprawdzony serwis kas fiskalnych z Poznania

Wyobraź sobie sytuację, w której przy obsługiwaniu klientów w sklepie, punkcie gastronomicznym, sklepie obuwniczym, a nawet w prywatnej przychodni lekarskiej lub innym obiekcie handlowo-usługowym, przestaje działać kasa fiskalna. Przyczyny mogą leżeć w nieprawidłowej eksploatacji urządzenia, uszkodzeniach mechanicznych, module zasilania czy zużyciu poszczególnych części. Jedno jest pewne: niewłaściwe działanie kasy fiskalnej może mieć realny wpływ na nieprawidłowe prowadzenie biznesu i wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Awaria kasy fiskalnej często powoduje zniecierpliwienie klientów, którzy najzwyczajniej w świecie rezygnują z finalizacji danej transakcji. Nie pozwól, by nawet mała awaria kasy fiskalnej wpłynęła na obroty, działalność i płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa!

Przedsiębiorcy, będący podatnikami VAT oraz stosujący w swojej działalności gospodarczej kasy fiskalne, mają obowiązek dokonywania przeglądu technicznego tych urządzeń minimum raz na 2 lata. Oczywiście można dokonywać przeglądów i prac konserwacyjnych częściej. Za brak przeprowadzenia obowiązkowego przeglądu przedsiębiorca podlega karze pieniężnej w wysokości 300 zł. W książce serwisowej urządzenia fiskalnego znajduje się firma serwisowa przypisana danemu urządzeniu. Od kwietnia 2019 roku można jednak zmienić swój serwis kas fiskalnych. Mico, jako profesjonalny serwis, to strzał w dziesiątkę dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą świadomie i bezpiecznie prowadzić swój biznes! Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.