Poznaj nas lepiej!

Działamy w branży fiskalnej od 1998 roku, dostarczając rozwiązania elektroniczno – informatyczne dla Firm, które wspomagają pracę handlu i usług. Od 25 lat oferujemy szeroki wybór najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych oraz wdrażamy kompleksowe, „szyte na miarę” rozwiązania systemowe.

W MICO nie tylko sprzedajemy, ale także naprawiamy. Jeśli usterki, awarie i widmo przeglądu technicznego spędzają Ci sen z powiek, powinieneś niezwłocznie się z nami skontaktować! Z kłopotami rozprawiamy się szybko i skutecznie.

Nasza oferta skierowana do Przedsiębiorców to również usługi w zakresie szkoleń, jak i obowiązkowych przeglądów technicznych urządzeń fiskalnych.

dowiedz się więcej

Wszystko co robimy, robimy dla naszych Klientów. Nie ma dla nas znaczenia, czy prowadzisz niewielką działalność gospodarczą, czy jesteś właścicielem ogromnej firmy – do zlecenia podchodzimy zawsze z równym zapałem. Twoje zadowolenie i rekomendacje, są dla nas bezcenne.

Z tego powodu Klienci nam ufają – mają pewność, że proponowane rozwiązania są dla nich najlepiej dopasowane. Wiemy, że w biznesie liczy się nie tylko cena, ale i jakość. Jesteśmy solidni i rzetelni w tym, co robimy.

Dlaczego MICO?

Nasza firma od 25 lat działa w branży, oferując nie tylko bogaty wybór urządzeń fiskalnych, ale także kompleksowe rozwiązania dla Firm.

Wiodący producenci

Oferujemy urządzenia dostarczane przez sprawdzone i renomowane firmy takie jak Novitus, Elzab czy Posnet.

Rozwiązania dla Firm

Dostarczamy nie tylko urządzenia niezbędne do pracy, ale także kompleksowe rozwiązania usprawniające obsługę klienta.

Otwartość i uśmiech

Tacy właśnie jesteśmy: otwarci na ludzi! Twoje rekomendacje i zaufanie są dla nas bezcenne.

Wsparcie kryzysowe

Jesteśmy serwisem kas, na którym można polegać! Niestraszne nam awarie, kryzysy, pytania - jeśli masz problem, daj nam znać.

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań zarówno dla małych firm czy instytucji, jak i wielkich korporacji. W ciągu wielu lat pracy, do grona naszych zadowolonych klientów dołączyli: Gmina Kórnik, Gmina Suchy Las, Fundacja na rzecz AWF, Polska Akademia Nauk, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu, Teatr Animacji w Poznaniu, Teatr Powszechny w Łodzi, Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp., Kino MUZA, Klub Sportowy „WARTA”, MPGM S.A., Galeria MM, Parking Ławica, ALKOM, Lama Gold, Przelewy24.pl, Larsson Polska, Tupperware, LOTOS, Meble VOX, JARD-SMAK, Mróz, Japomoto, Big Dutchman, Passion Cards (Kukartka), Auto Wache, Nissan Polody, ZETO S.A., Terrorym („Peja”), King Cross Shopping Warsaw.

Zainteresowany współpracą?

Nasza historia

Firmę MICO założyliśmy w 1998 roku, będąc jeszcze studentami Politechniki. Pierwotnym obszarem naszych działań była dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń fiskalnych.

Dostrzegając jednak wielkie zapotrzebowanie rynku, postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sprzedaż urządzeń fiskalnych. Wkrótce zajęliśmy się również kompleksowymi rozwiązaniami wspierającymi handel. Oprogramowanie sprzedażowe i gastronomiczne jest dziś jednym z naszych głównych obszarów zainteresowań zawodowych.

Dopełnieniem oferty MICO stał się serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – pomogła nam w tym wiedza zdobyta na wydziale elektrycznym. Rozumiejąc zasady działania urządzeń oraz zamierzenia konstruktorów, mogliśmy zagwarantować naszym Klientom wszechstronny serwis urządzeń. Dziś jesteśmy serwisem otwartym na ludzi i nowe technologie. Serwisujemy w każdy możliwy sposób – osobiście, telefonicznie, mailowo lub stosując pomoc-wideo WhatsApp!

Pokonując opisaną drogę, MICO przekształciło się w miejsce kompleksowej obsługi Przedsiębiorców, którzy szukają wsparcia związanego z urządzeniami fiskalnymi.

Dzięki setkom godzin solidnej pracy i doskonałemu zapleczu technicznemu, zdobywaliśmy zaufanie coraz to większej grupy renomowanych firm i jednostek organizacyjnych. Wtedy także postanowiliśmy powiększyć nasz zespół, przyjmując do pracy nowych Serwisantów i powiększając zespół MICO!

W 2002 roku uruchomiliśmy pierwszy, stacjonarny salon sprzedaży na ulicy Polnej 21 w Poznaniu. To był dla nas wielki krok – nie tylko zwiększyliśmy komfort pracy, ale daliśmy MICO siedzibę firmy.

Teraz mamy już 25 lat doświadczenia. Dziś, jako spółka prawa handlowego, zapraszamy na ulicę Gorczyczewskiego 4-6 w Poznaniu, gdzie z powodzeniem realizujemy swoje pasje, oraz cele biznesowe. Czeka tu na Ciebie uśmiech, kawa i słodka krówka!

Jesteśmy dumni z tego, że przez 25 lat działalności udało nam się ugruntować naszą pozycję na rynku. MICO to silna, pewna i rzetelna firma, której moc wynika nie tylko z wieloletniego doświadczenia, ale przede wszystkim z ogromnego zaangażowania jej Pracowników.

Mico w liczbach:

25

lat doświadczenia

6813

zadowolonych klientów

1393

zainstalowanych terminali

134

kg zjedzonych krówek

Zainteresowany współpracą?

Nasi Partnerzy

Oto Firmy, z którymi MICO ma przyjemność współpracować. Są to zarówno nasi Dostawcy jak i Partnerzy w realizacjach. Właśnie dzięki nim to co robimy, robimy najlepiej!

Novitus

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i najbardziej kompleksowych ofert, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów.

Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów, produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach.

NOVITUS jest zarówno oddziałem, jak i marką należącą do firmy COMP SA.

Posnet

Posnet Polska S.A. jest producentem kas i drukarek rejestrujących, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe. Flagową propozycją firmy są drukarki fiskalne z linii Thermal.

Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej). Dostarcza im kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy.

Firma stawia na nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, wytrzymałość produktów oraz ich nowoczesny design.

InsERT

InsERT S.A. jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. Od początku działalności firma InsERT S.A, sprzedała ponad 500 tys. licencji, wspierając swoimi systemami ponad ćwierć miliona przedsiębiorstw.

Pojedyncza licencja do programów umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach, co oznacza, że codziennie na systemach Insertu pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.

PayTel

PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003 roku świadczącą specjalistyczne usługi elektroniczne i finansowe. Zajmuje wysoką pozycję na rynku płatności elektronicznych, oferując: obsługi płatności masowych oraz sprzedaży produktów i usług elektronicznych, w tym usługi przedpłacane telefonii GSM i VoIP, pobieranie opłat za rachunki i przetwarzanie elektronicznych transakcji płatniczych.

Przelewy24

Serwis Przelewy24 jest jednym z kilku serwisów internetowych poznańskiej firmy DialCom24.

Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania, przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Wyspecjalizowana kadra składa się z ludzi, którzy dostrzegając postęp w dziedzinie technologii postanowiła skonstruować wyjątkowy produkt. Produkt ten stał się narzędziem mogącym usprawnić i znacznie przyspieszyć procesy płatności on-line.

Od początku swojego istnienia Serwis Przelewy24 posługuje się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik oprogramowania, dostał to na czym mu najbardziej zależy.

Kto rekomenduje MICO?

Zobacz, rekomendacje wystawione przez naszych Partnerów! Może wkrótce zamieścimy tutaj Twoją opinię?

POSNET POLSKA S.A. rekomenduje firmę MICO (...) jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie wdrażania systemów sprzedaży na bazie rozwiązań fiskalnych POSNET. Firma MICO współpracuje z POSNET od 17 lat w zakresie dystrybucji i serwisu urządzeń naszej marki. Spółka posiada status autoryzowanego partnera POSNET oraz duże doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań fiskalnych o czym świadczy zaufanie okazywane przez klientów. Jesteśmy przekonani, że kompetencje i profesjonalizm przedstawicieli firmy MICO są gwarancją dobrej i rzetelnej współpracy.

Robert Abramczuk

POSNET POLSKA S.A., Prezes Zarządu

(...) zaświadczamy, że firma MICO zainstalowała u nas system fiskalny zgodnie z zamówieniem. Nasza współpraca układa się poprawnie, a wszelkie zlecenia serwisowe są wykonywane należycie i terminowo. Z przyjemnością rekomendujemy tę firmę jako sprawdzonego kontrahenta.

Michał Bzowy

Bilety24, Wiceprezes Zarządu

Firma MICO jest autoryzowanym przedstawicielem PayTel S.A. - dostawcy rozwiązań elektronicznych i transakcji płatniczych. Podczas naszej wieloletniej współpracy wykazała się sumiennością i profesjonalizmem. (...) Rekomendujemy tę firmę jako sprawdzoną i wiarygodną.

Wiesław Klimek

PayTel S.A., Oddział Nowy Sącz