W jakich branżach sprawdzi się kasoterminal i jak dobrze go wybrać?

Nie tylko nasi klienci dokonują codziennie wyborów zakupowych – robimy to także my. Jako serwis kas fiskalnych wciąż analizujemy oferty […]

Kasoterminal

Nie tylko nasi klienci dokonują codziennie wyborów zakupowych – robimy to także my. Jako serwis kas fiskalnych wciąż analizujemy oferty producentów, wybierając tylko to, co rzeczywiście sprawdzi się w biznesie. Znamy naszych klientów i szanujemy ich zaufanie. Dlatego dziś na tapecie kolejny raz kładziemy kasoterminal. Opowiemy o tym, dlaczego stawiamy na Posnet Pospay 2, co wyróżnia go na tle konkurencji i dla kogo będzie odpowiednim urządzeniem.

Kasoterminal – co to jest?

Na pytanie postawione w nagłówku odpowiedzieliśmy już w artykule: Kasoterminal a kasa fiskalna – które urządzenie wybrać? W tym tekście znajdziesz argumenty, które omawiają przewagi kasoterminala nad kasą fiskalną. Jeśli ten temat jest Ci bliski – klikaj i częstuj się naszą wiedzą!

W skrócie można powiedzieć, że kasoterminal to urządzenie łączące w sobie funkcje kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Pozwala zarówno sprzedawać, jak i przyjmować płatności bezgotówkowe. Każdy kasoterminal ma ważną zaletę – załatwiasz formalności tylko raz. Nie musisz martwić się także integracją kasy fiskalnej z terminalem, bo są one już jednym urządzeniem. Wpływa to na szybsze i bardziej pewne dokonywanie decyzji zakupowej, szczególnie u początkujących przedsiębiorców.

Na co zwrócić uwagę wybierając kasoterminal?

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, naszym zadaniem jest wybranie jak najlepszych rozwiązań, zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Na rynku funkcjonują w tym momencie dwa kasoterminale – iPOS oraz Posnet Pospay 2.

Nie będziemy przedstawiać wad, jakie według nas ma iPOS, ponieważ nie chcemy robić mu subiektywnej antyreklamy. Nie taki jest cel tego artykułu. Wskażemy natomiast niezaprzeczalne zalety, które ma kasoterminal Pospay 2. Wyjaśnią one, dlaczego Pospay jest lepszym wyborem i z jakiego powodu rekomendujemy go naszym klientom.

Na co więc zwrócić uwagę, wybierając kasoterminal?

  1. Warto postawić na urządzenie lekkie, niewielkie i mieszczące się w dłoni – będzie pasować do każdej branży.
  2. Nie do przecenienia jest łatwa obsługa, dotykowy ekran, wydajne baterie oraz płynne działanie bez “zawieszek”.
  3. Dodatkowym plusem jest możliwość stosowania urządzenia jako kasoterminal mobilny.
  4. Zawsze porównuj ceny. Sprawdzaj czy płacąc dostajesz kasoterminal na własność i czy przypadkiem nie musisz uiszczać wysokich, miesięcznych opłat abonamentowych.
  5. Lepiej postawić na urządzenie uniwersalne, pasujące do większości branż.
  6. Jeśli kasoterminal ma ciekawe funkcje dodatkowe (oprócz opcji kasy i terminala płatniczego) jest to dodatkowa zaleta.

Kasoterminal mobilny

Najlepszy kasoterminal? Oczywiście Pospay 2!

Powyższe cechy są drogowskazem także dla nas. Kiedy komponujemy ofertę, za którą odpowiadamy przed klientem, chcemy mieć pewność że proponujemy tylko sprawdzone i sensowne rozwiązania.

Lekki kasoterminal mobilny

Kasoterminal Pospay 2 waży zaledwie 0,6kg. Dzięki wygodnej, niewielkiej obudowie możesz trzymać go w jednej ręce, nie męcząc zbytnio dłoni. Z tego powodu najczęściej polecamy Pospay dla branży usługowej. Co więcej, jest to kasoterminal mobilny, przenośny, który zawsze można mieć przy sobie, lub podejść z nim do klienta. Stabilną komunikację z Centralnym Repozytorium Kas gwarantuje łączność przez WiFi lub sieć GSM.

Pospay może także pochwalić się aż dwoma akumulatorami litowo-jonowymi. Ta moc sprawia, że jest to najlepszy kasoterminal mobilny na rynku. Oferuje Ci długą pracę i bezpieczeństwo ciągłości sprzedaży, bez dodatkowego ładowania.

Nie tylko kasa i terminal, ale też drukarka

Zatem Pospay to kasoterminal mobilny, co jest jego wielkim plusem. Dodajmy więc kolejną, ogromną zaletę – Pospay, to w zasadzie urządzenie 3 w 1. Zawiera bowiem w sobie nie tylko funkcje kasy fiskalnej i terminala, ale także drukarki fiskalnej. W zasadzie to właśnie drukarka fiskalna jest sercem i podstawowym trybem działania Pospay2.

Co to zmienia dla Ciebie? Drukarki fiskalne to urządzenia dużo bardziej wyspecjalizowane niż kasy. Dają dostęp do rozbudowanych funkcjonalności, zaawansowanego wydruku, sprawdzają się lepiej w intensywnej eksploatacji, rejestrują rozchód towaru automatycznie. Kasoterminal Pospay oferuje więc wszystkie te możliwości, w cenie standardowej kasy fiskalnej.

Niska cena i niskie opłaty

Kasoterminal Pospay kupujesz, a nie wynajmujesz. W tym momencie (29.06.2023) kosztuje on 1799 zł netto, a po nabyciu staje się Twoją własnością. Trudno znaleźć drukarkę fiskalną w tym przedziale cenowym.

Za terminal płacisz natomiast miesięczny abonament, o stałej wysokości 39 zł netto. Bez problemu możesz jednak skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa i przez rok korzystać z funkcji terminalowych za darmo. Po 18 miesięcy możesz z nich zrezygnować – kasoterminal będzie wtedy działał samodzielnie, w trybie drukarki fiskalnej.

Intuicyjność i wydajność Pospay w wersji 2

Kasoterminal mobilny Pospay obsługujesz na czytelnym, kolorowym, dotykowym ekranie. Warto wiedzieć, że wydajność Pospay w wersji 2 została zwiększona aż o 50% w stosunku do pierwowzoru. Urządzenie chodzi płynnie, szybko, przyjemnie.

Ponadto oprogramowanie zostało oparte o najbardziej rozwojowy system – Android. Kasoterminal Pospay działa w rezultacie bardzo stabilnie, niezawodnie, z gwarancją bezpieczeństwa i aktualizacji.

W jakich branżach sprawdzi się kasoterminal i jak dobrze go wybrać?

Dla kogo kasoterminal mobilny Pospay 2?

Chciałoby się odpowiedzieć: dla każdego! Prawda jest jednak taka, że kasoterminal mobilny Pospay 2, sprawdzi się głównie w niewielkich biznesach. Są to więc małe sklepy i punkty handlowe, wyspy marketowe, bazary, jarmarki, targi, mobilne punkty gastronomiczne. z pewnością polubi go także każdy lekarz, kosmetyczka, fryzjer, prawnik, trener personalny, psycholog, weterynarz, artysta czy dostawca.

Warto podkreślić, że kasoterminal Pospay2 nie posiada w zasadzie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o dedykowane branże. Wspominamy o tym, bo konkurencyjne rozwiązania są czasami ograniczone co do konkretnych kodów PKWiU. Kasoterminal Posnet Pospay 2 nie stawia przed Tobą przeszkód tego typu.

Warto więc poznać kasoterminal Posnet Pospay2 osobiście! Zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie sprzedaży w Poznaniu, gdzie będziesz mógł sprawdzić to urządzenie i wydać własny osąd na jego temat. Jak dla nas jest to najlepszy kasoterminal mobilny i najbardziej adekwatna do potrzeb rynku propozycja. 🙂 Uważamy, że Posnet zrobił kawał dobrej roboty. Lubimy Pospaya, mamy nadzieję, że polubisz go i Ty!

Skontaktuj się z nami!

wróć do bazy wiedzy