Historia

Firmę MICO założyliśmy w 1998 roku, będąc jeszcze studentami politechniki. Pierwotnym obszarem naszych działań była dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń fiskalnych. Widząc jednak zapotrzebowanie rynku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sprzedaż urządzeń fiskalnych. Wkrótce zajęliśmy się również kompleksowymi rozwiązaniami wspierającymi handel.

Doskonale zadawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy ograniczać naszej oferty tylko do sprzedaży urządzeń. W trosce o rzetelną obsługę naszych klientów poszerzyliśmy zakres naszych usług o właściwy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pomogła nam w tym wiedza zdobyta na wydziale elektrycznym. Rozumiejąc zasady działania urządzeń oraz zamierzenia konstruktorów mogliśmy zagwarantować naszym klientom kompleksowy serwis urządzeń.

Wkrótce, dzięki solidnej pracy i doskonałemu zapleczu technicznemu zdobyliśmy zaufanie coraz to większej grupy renomowanych firm i jednostek organizacyjnych. W celu zapewnienia dalszego rozwoju firmy zaczęliśmy powiększać zespół naszych serwisantów. Następnie w 2002 roku, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę naszych ówczesnych i nowych klientów, uruchomiliśmy nasz pierwszy salon sprzedaży przy ul. Polnej 21 w Poznaniu.

Obecnie, już jako spółka prawa handlowego wciąż poszerzamy ofertę o nowe produkty i rozwiązania. Grono naszych zadowolonych klientów tworzą renomowane przedsiębiorstwa z sektora handlu, a także ośrodki kultury oraz nauki. Jesteśmy dumni, że przeszło 17 lat doświadczenia ugruntowało naszą pozycją na rynku, czyniąc MICO jedną z najbardziej rozpoznawanych firm w branży fiskalnej na terenie Poznania i okolic.