Program Polska Bezgotówkowa – terminal za 0 zł!

Od początku 2018 roku w Polsce działa program Polska Bezgotówkowa, mający na celu upowszechnienie i promocję transakcji bezgotówkowych w naszym […]

Od początku 2018 roku w Polsce działa program Polska Bezgotówkowa, mający na celu upowszechnienie i promocję transakcji bezgotówkowych w naszym kraju, zarówno wśród konsumentów, jak i przedsiębiorców. Z perspektywy przedsiębiorcy program jest wyjątkowo korzystny – jakie są jego podstawowe założenia?

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatny terminal w programie Polska Bezgotówkowa

Najważniejszym założeniem jest możliwość otrzymania przez przedsiębiorcę darmowego terminala (0 zł za terminal i transakcje). MICO bierze udział w akcji jako reprezentant firmy posiadającej licencję Krajowej Instytucji Płatniczej, więc tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z jej warunkami programu i dołączenia do grona szczęśliwych posiadaczy terminali.

Jak dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy skontaktować się z nami! Razem wypełnimy wszystkie niezbędne dokumenty oraz wypełnimy formalności. Wśród dostawców terminali znaleźć można spółki posiadające licencję Krajowej Instytucji Płatniczej (takie jak nasz Partner, Paytel, którego reprezentujemy) oraz popularne banki. Zachęcamy oczywiście do skorzystania z naszych usług!

Czy to na pewno bezpłatne terminale?

Czy poniesiesz jakiekolwiek koszty związane z uczestnictwem w programie? Tylko wtedy, jeśli osiągniesz na danym urządzeniu obrót o wartości 100 000 zł w ciągu 12 miesięcy. Jeśli przekroczysz tę kwotę, będzie obowiązywała Cię opłata określona w umowie podpisanej z agentem rozliczeniowym, czyli operatorem płatności bezgotówkowych. Umowa ta, podpisywana jest na okres 12 miesięcy. 

Jak uniknąć przekroczenia limitu?

Korzystając z możliwości programu, możesz stać się posiadaczem maksymalnie 3 terminali płatniczych, których “bezpłatność” również obejmuje 12 miesięcy. Po tym czasie obowiązywać Cię będą standardowe koszty obsługi płatności bezgotówkowych oraz dzierżawy urządzenia. Każdy z terminali posiada odrębny limit obrotu o wartości 100 000 zł / 12 miesięcy. Jeśli obawiasz się przekroczenia limitu, weź jeszcze jeden lub dwa terminale „na zapas”, a po 12 miesiącach z nich zrezygnuj!

Kto nie może wziąć udziału w programie?

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do udziału w Polsce bezgotówkowej! Poniżej przedstawiliśmy grupy, które niestety nie mogą skorzystać z dobrodziejstw programu:

  • właściciele małych lub średnich przedsiębiorstw, w których dokonywano już płatności bezgotówkowych (chyba, że przerwa w dostarczaniu tych płatności wynosi minimum rok),
  • właściciele sieci handlowo – usługowej, obejmującej więcej niż 5 placówek lub
  • franczyzobiorcy, których działalność obejmuje więcej niż 5 placówek.

Oferta Mico

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w programie Polska bezgotówkowa! W naszej ofercie znajdują się terminale płatnicze, które już niedługo mogą działać w Twojej firmie, przynosząc zwiększenie Twoich zysków. 

Masz pytania? Wiele kwestii dotyczących transakcji bezgotówkowych, wyjaśniliśmy wyczerpująco tutaj: Transakcje bezgotówkowe.

Chciałbyś się spotkać i porozmawiać na temat terminali w Twojej firmie? Zapraszamy do zakładki KONTAKT!

wróć do bazy wiedzy