Program Polska Bezgotówkowa – terminal za 0 zł!

Od początku 2018 roku w Polsce działa program Polska Bezgotówkowa, mający na celu upowszechnienie i promocję transakcji bezgotówkowych w naszym […]

Od początku 2018 roku w Polsce działa program Polska Bezgotówkowa, mający na celu upowszechnienie i promocję transakcji bezgotówkowych w naszym kraju, zarówno wśród konsumentów, jak i przedsiębiorców. Z perspektywy przedsiębiorcy program jest wyjątkowo korzystny – jakie są jego podstawowe założenia?

Skontaktuj się z nami!

Bezpłatny terminal w programie Polska Bezgotówkowa

Najważniejszym założeniem jest możliwość otrzymania przez przedsiębiorcę darmowego terminala na rok (0 zł za terminal i transakcje). MICO bierze udział w akcji jako reprezentant firmy posiadającej licencję Krajowej Instytucji Płatniczej, więc tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z jej warunkami programu i dołączenia do grona szczęśliwych posiadaczy terminali.

Jak dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy skontaktować się z nami! Razem wypełnimy wszystkie niezbędne dokumenty oraz wypełnimy formalności. Wśród dostawców terminali znaleźć można spółki posiadające licencję Krajowej Instytucji Płatniczej (takie jak nasz Partner, Paytel, którego reprezentujemy) oraz popularne banki. Zachęcamy oczywiście do skorzystania z naszych usług!

Czy to na pewno bezpłatne terminale?

W ramach Programu przedsiębiorcy, spełniający określone warunki, mogą przez 12 miesięcy korzystać z terminala za 0 zł sprawdzając w praktyce, czy przynosi on spodziewany zysk. Limit na urządzeniu wynosi 100 000 zł.

Dopiero po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu limitu, rozpoczyna się płatność dzierżawy. Sam decydujesz, czy terminal zostaje w Twojej firmie, czy z niego rezygnujesz.

Kto nie może wziąć udziału w programie?

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do udziału w Polsce bezgotówkowej! Poniżej przedstawiliśmy grupy, które niestety nie mogą skorzystać z dobrodziejstw programu:

  • właściciele małych lub średnich przedsiębiorstw, w których dokonywano już płatności bezgotówkowych (chyba, że przerwa w dostarczaniu tych płatności wynosi minimum rok),
  • właściciele sieci handlowo – usługowej, obejmującej więcej niż 5 placówek lub
  • franczyzobiorcy, których działalność obejmuje więcej niż 5 placówek.

Oferta Mico

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w programie Polska bezgotówkowa! W naszej ofercie znajdują się terminale płatnicze, które już niedługo mogą działać w Twojej firmie, przynosząc zwiększenie Twoich zysków. Jeśli nie wiesz, jaki terminal wybrać, skontaktuj się z nami lub obejrzyj krótki poradnik na kanale Mico na YouTube:

Masz pytania? Wiele kwestii dotyczących transakcji bezgotówkowych, wyjaśniliśmy wyczerpująco tutaj: Transakcje bezgotówkowe.

Chciałbyś się spotkać i porozmawiać na temat terminali w Twojej firmie? Zapraszamy do zakładki KONTAKT!

wróć do bazy wiedzy