Kasy fiskalne w NAJLEPSZEJ cenie w Poznaniu!

  Jeżeli szukasz kasy fiskalnej w najlepszej cenie w Poznaniu – zapraszamy do nas! 🙂 Oczywiście jakość naszych usług oraz […]

 

Jeżeli szukasz kasy fiskalnej w najlepszej cenie w Poznaniu – zapraszamy do nas! 🙂
Oczywiście jakość naszych usług oraz niezawodność nadal jest gwarantowana na niezmienionym, najwyższym poziomie!
Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży kas fiskalnych. Śledzimy na bieżąco zmiany w przepisach i całej branży – chcemy, aby klient otrzymywał to co najlepsze. W naszym bogatym asortymencie pojawiły się nowe produkty – funkcjonalne kasy marki Datecs. Co wyróżnia kasy fiskalne tej firmy? Przede wszystkim intuicyjna obsługa i funkcjonalność.

Firma ta na polskim rynku znajduje się od 2001 roku, jednak nie bez znaczenia jest fakt, że na rynku zagranicznym funkcjonuje już od 1990 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie jest imponujące.

Warto zwrócić szczególną uwagę na szybkość działania, łatwość obsługi, specjalny mechanizm drukujący typu: “WRZUĆ I PRACUJ”, dwa alfanumeryczne wyświetlacze, wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.0 Ah pozwala na wydrukowanie aż 1000 paragonów,   port RS-232 umożliwia natomiast podłączenie kasy fiskalnej pod komputer, skaner kodów elektronicznych, wagę elektroniczną itd.

Nie wiesz jaką kasę fiskalną wybrać? Nie szkodzi – pomożemy w decyzji!

Jesteśmy grupą ludzi z wiedzą i doświadczeniem w branży – chętnie pomagamy przy zakupie idealnego produktu. Nasz asortyment skierowany jest między innymi do małych i średnich przedsiębiorstw – osób, które szukają sprawdzonych, funkcjonalnych rozwiązań w dobrej cenie.

Tutaj znajda Państwo proponowane kasy fiskalne:

 Produkty firmy Datecs

Zapraszamy do nas do salonu, aby zapoznać się z urządzeniami nie tylko wirtualnie.