Wieczysta gwarancja dla drukarek Novitus

Jeśli stresuje Cię perspektywa niespodziewanych awarii Twoich urządzeń fiskalnych, zakup drukarki fiskalne online Novitus. Da Ci to możliwość skorzystania z […]

Jeśli stresuje Cię perspektywa niespodziewanych awarii Twoich urządzeń fiskalnych, zakup drukarki fiskalne online Novitus. Da Ci to możliwość skorzystania z obietnicy producenta – wieczystej gwarancji.

Czym jest Wieczysta Gwarancja Novitus?

Drukarki fiskalne Novitus to niezawodne urządzenia. Tak niezawodne, że nawet po upływie standardowej gwarancji możesz liczyć na gwarancję wieczystą. Jest to nieodpłatna oferta Novitus Risk Free, która obowiązuje po upływie okresu regularnej gwarancji.

Na czym polega Wieczysta Gwarancja Novitus?

Dzięki ofercie Novitus Risk Free nie musisz się martwić o:

  • koszty naprawy wykonywane w punktach serwisowych producenta, czyli COMP SA.,
  • oraz wymianę uszkodzonych części (nie obejmuje akumulatora oraz baterii!).

Warto podkreślić także, że usługi świadczone przez Autoryzowanych Partnerów Novitus, takich jak Mico, są płatne – Wieczysta Gwarancja ich nie obejmuje!

Kto może skorzystać z Wieczystej Gwarancji?

Każdy! Aby skorzystać z wieczystej gwarancji, wystarczy zakupić i ufiskalnić jedną z 3 drukarek online Novitus: Bono Online, HD II Online oraz Deon Online. Trzeba to zrobić w okresie od 1 września do 30 grudnia 2022 roku.

Poniżej przedstawiamy wszystkie warunki skorzystania z oferty:

  • Zakup i fiskalizacja drukarki fiskalnej online w okresie od 01.09 do 30.12 2022r.
  • Instalacja i regularne obowiązkowe przeglądy dokonywane przez Autoryzowanego Partnera Novitus, potwierdzone wpisami w książce serwisowej drukarki.
  • Rejestracja Podatnika na stronie internetowej wieczysta.novitus.pl najpóźniej do 15 stycznia 2023r. i pobranie certyfikatu Wieczystej gwarancji.
  • Przechowywanie certyfikatu razem z książką serwisową w całym okresie trwania rozszerzonej gwarancji i okazanie go przy wnioskowaniu o Świadczenie Wieczystej gwarancji.
  • Wieczysta gwarancja obowiązuje wyłącznie do momentu przepełnienia modułu fiskalnego urządzenia lub rok po ustaniu produkcji danego modelu drukarki, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi pierwsze.

Obserwuj nas na Facebooku!

wróć do bazy wiedzy