POSbistro – urządzenia mobilne dla gastronomii

Jako osoba zarządzająca restauracją chcesz, żeby działała ona maksymalnie efektywnie, by wszystkie elementy uzupełniały się, przynosząc szybki zysk i satysfakcję […]

Jako osoba zarządzająca restauracją chcesz, żeby działała ona maksymalnie efektywnie, by wszystkie elementy uzupełniały się, przynosząc szybki zysk i satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy. Biznes gastronomiczny to machina, którą trudno kierować bez wsparcia w postaci odpowiednich danych, raportów oraz pracowitej załogi. Z pomocą w zintegrowaniu tych wszystkich składników przychodzi POSbistro.

Skontaktuj się z nami!

Co to jest POSbistro?

POSbistro to elastyczny system POS dla gastronomii, oparty o zintegrowane ze sobą urządzenia fiskalne oraz mobilne, takie jak tablety, smartfony, ekrany, a nawet smartwatche. Wielość dostępnych urządzeń pozwala stworzyć centrum zarządzania, które najlepiej odpowiada na potrzeby Twojej restauracji. Szczególnie przydatną korzyścią ze stosowania POSbistro jest maksymalna automatyzacja procesu składania zamówień. 

System oferuje Ci trzy rodzaje abonamentów – sam decydujesz za co płacisz oraz ponosisz koszt tylko wtedy, kiedy rzeczywiście korzystasz z dobrodziejstw POSbistro. Możesz także skorzystać z 14-dniowej bezpłatnej wersji demonstracyjnej.

Lepsze zarządzanie dla właściciela restauracji

Dedykowana aplikacja dla właściciela to jedna z największych zalet POSbistro. Dzięki niej wszystkie dane sprzedażowe, a także raporty i statystyki znajdują się na Twoim telefonie. Aplikacja ułatwia rozliczanie godzin personelu, sprawowanie kontroli nad dostawami, magazynem, inwentaryzacją oraz aktualnymi działaniami pracowników. Do wszystkich tych informacji masz zdalny, nieprzerwalny dostęp.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość natychmiastowego uruchomienia zamówień i płatności online, które są zintegrowane z systemem POS. Jeśli posiadasz stronę internetową swojej restauracji, wystarczy zainstalować wtyczkę POSbistro. Jeśli nie posiadasz swojej witryny, uzyskasz link prowadzący do Twojego dedykowanego menu, które można umieścić na wszelkich internetowych wizytówkach (media społecznościowe, Google Firma, Trip Advisor…).

Bezpieczne i szybkie zamawianie dla Klienta

W POSbistro przewidziano również rozwiązania służące wygodzie klientów. Możesz prowadzić programy lojalnościowe, które sprawiają że goście z chęcią wracają w progi Twojej restauracji. Najważniejszą możliwością jest jednak zainstalowanie modułu samoobsługowego, dzięki któremu ograniczasz obsługę kelnerską do minimum, co może być ważne w dobie zachowywania dystansu społecznego. Klient sam składa zamówienie i płaci za nie, a rolą kelnera jest tylko przyniesienie posiłku do stolika.

Bardziej efektywna praca kelnera

Jeśli chcesz ułatwić pracę swoich kelnerów i stworzyć jeszcze bardziej wydajny proces zamówień to POSbistro ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. Wyposaż swoich kelnerów w aplikację ułatwiającą zarządzaniem zamówieniami telefonicznymi lub aplikację do przyjmowania zamówień z dowolnego miejsca w lokalu. Umożliwia ona również przyjmowanie płatności, eliminuje błędy kelnerskie i automatycznie komunikuje się z kuchnią.

Szybsze wydawanie posiłków na kuchni

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć usprawnień dla serca restauracji, czyli kuchni. Dzięki Kitchen Display Menu, czyli systemowi automatycznego wysyłania zamówień wraz z notatkami od kelnera, usprawnisz komunikację oraz maksymalnie przyspieszysz obsługę Klienta. Kelner przyjmuje zamówienie, które od razu pojawia się na kuchni, gdzie można je oznaczyć statusem „w trakcie” lub „wydano”. W skład takiego systemu wchodzą tablety, smartwatche, boniarki kuchenne oraz dotykowy ekran w kuchni.

Aplikacja dla dostawcy

Dla uzupełnienia łańcucha restauracyjnych zamówień, stworzono specjalną aplikację dla dostawcy. Z jej użyciem dostawca jedzenia otrzymuje wyczerpujące informacje o dowożonym zamówieniu (adres, telefon, zamówione potrawy, sposób płatności). Dostawca uzyskuje również dostęp do własnego raportu sprzedażowego, co ułatwia późniejsze rozliczenie.

Urządzenia, czyli najbardziej elastyczny system POS

Tworząc swój własny system POSbistro masz do wyboru bardzo wiele urządzeń. Podstawą jest oczywiście drukarka fiskalna od renomowanego, polskiego producenta Posnet. Możesz wybrać niewielką Temo Online, wygodną Trio Online czy też nowoczesną Thermal XL2 Online. Później, w zależności od Twoich potrzeb i funkcji których poszukujesz, wybierasz do zakupu odpowiednia urządzenia. Są wśród nich:

  • drukarki bonowe firm Sunso, Datecs i Epson,
  • tablety Samsung o różnej rozdzielczości,
  • wyświetlacze zamówień Samsung,
  • czytniki kodów kreskowych firm Zebex i Datecs,
  • smartwatch Samsung Gear S3 Frontie,
  • terminal płatności mobilnych Paymax,
  • waga Digi.

Zapraszamy do kontaktu! Tworzenie rozwiązań skrojonych na miarę dla naszych klientów jest specjalnością Ekipy Mico. Mamy tu dodatkowo ludzi zakręconych na punkcie systemów gastronomicznych, którzy z najwyższą przyjemnością zajmą się usprawnieniem obsługi w Twojej restauracji.

Chcę sprawdzić POS-bistro!

 

wróć do bazy wiedzy