Oprogramowania dla firm InsERT – który program wybrać?

W codziennej pracy kierujemy się naszą dewizą, brzmiącą: Mico dla Firm. Dlatego pomimo, że jesteśmy firmą znaną w Poznaniu głównie […]

Oprogramowania dla firm InsERT - który program wybrać

W codziennej pracy kierujemy się naszą dewizą, brzmiącą: Mico dla Firm. Dlatego pomimo, że jesteśmy firmą znaną w Poznaniu głównie ze sprzedaży i serwisu kas fiskalnych, postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę o oprogramowanie firmy Insert. Każdy program Insert z pewnością oferuje niezwykle przydatne narzędzia dla biznesu. W naszej ocenie jednak, najbardziej wszechstronne jest oprogramowanie sprzedażowe. I to właśnie o nim będziemy opowiadać w poniższym artykule.

Insert – oprogramowanie sprzedażowe dla kogo?

Na pytanie zadane w nagłówku chciałoby się odpowiedzieć entuzjastycznym i marketingowym okrzykiem “sprzedażowe oprogramowanie Insert jest dla każdego!”. Jednak już na wstępie należy zaznaczyć, że raczej nie są to rozwiązania odpowiednie dla lokali usługowych. Na rynku istnieje wiele innych programów dedykowanych dla kosmetyczek, prawników, lekarzy, fryzjerów czy adwokatów. Zaręczamy, że w przyszłości i u nas pojawią się usprawnienia dla usług, oferujące tak samo wysoką jakość jak Insert. Oprogramowanie dla sprzedaży jest pierwszym krokiem w stronę większych zmian naszej oferty.

Tak więc oprogramowanie firmy Insert stworzone jest do zarządzania sprzedażą. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nieoceniony jest czas, świadome administrowanie, realistyczne i praktyczne podejście do biznesu. Oprogramowanie Insert rekomendujemy do wdrożenia dla sklepów każdej wielkości. W marketach, supermarketach i hipermarketach, program może zaprezentować maksimum swoich możliwości. Mimo to w małych sklepach osiedlowych, cukierniach czy nawet kioskach szybko pokaże, jak przydatne i efektywne narzędzie stworzył Insert. Oprogramowanie to świetnie sprawdza się także w sprzedaży internetowej i pracy hurtowni.

Jakie oprogramowanie Insert oferujemy?

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o popularny i przetestowany przez tysiące przedsiębiorców program Subiekt GT. Proponujemy także jego wyspecjalizowany formy: Subiekt GT Sfera czy też Subiekt Sprint 2. Oprogramowanie firmy Insert wciąż się rozwija, dlatego postawiliśmy również na następcę wspomnianego klasyka, czyli Subiekta Nexo i Subiekta Nexo PRO.

Atrakcyjną opcją są także rozszerzenia do Subiekta GT i Subiekta Nexo. Sello to dedykowany serwisom aukcyjnym program Insert. Jest nieocenionym wsparciem dla wszystkich, którzy prowadzą sprzedaż przez Allegro. Znajdzie się również coś dla tych przedsiębiorców, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w internecie. Dla ich potrzeb stworzono Vendero, który umożliwia szybkie założenie sklepu internetowego, witryny firmowej lub witryny z ofertą.

Oprogramowanie firmy Insert – jakie korzyści dla Ciebie wnosi?

Każdy program Insert to przede wszystkim łatwa obsługa, w którą szybko się wdrożysz, bez potrzeby wielogodzinnych i kosztownych szkoleń. Są to rozwiązania intuicyjne i elastyczne, które dopasujesz do potrzeb swojej firmy. Pozwalają np. na integrację wielu urządzeń, takich jak drukarki fiskalne, wagi czy czytniki.

Oprogramowanie firmy Insert przynosi ze sobą całkiem nową jakość zarządzania. Zyskujesz swoje prywatne centrum obsługi, w którym załatwiasz niemal wszystkie sprawy firmowe. Prędko zauważysz, jak przejrzysty stał się magazyn, zamówienia, asortyment, a także finanse. Łatwiej utrzymasz porządek w dokumentach handlowych, księgowych i załącznikach. Ład zapanuje również w kontakcie z klientem, jeśli umiejętnie wykorzystasz kartoteki CRM do budowania indywidualnych relacji biznesowych.

Oprogramowanie Insert to także dostęp do danych, które wykorzystasz dla zysku swojej firmy. Dzięki raportom, możesz analizować i wyciągać wnioski na podstawie twardych danych sprzedażowych. To prosta droga do bardziej świadomego zarządzania biznesem i podejmowania właściwych decyzji w procesie jego rozwoju. Zyskasz poczucie kontroli nad procesami firmowymi, jakie może dać Ci tylko Insert. Oprogramowanie jest naprawdę niezawodne – sami używamy go od lat!

Sprzedażowe oprogramowanie Insert – funkcje

Subiekt GT

Subiekt GT jest oprogramowaniem magazynowo-handlowym. Ten program Insert oferuje oczywiście zarządzanie wszystkimi dokumentami handlowymi i magazynowymi. Ponadto wzbogaci Twoją firmę o kartoteki towarów (komplety, opakowania zwrotne) i kontrahentów. Obsługuje również płatności w zakresie przedpłat, rachunków bankowych, płatności kartą kredytową czy rozrachunków. Oprogramowanie Insert w postaci Subiekta GT to także administrowanie zamówieniami, z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi.

Subiekt GT Sfera ma wszystko to, co jego podstawowa wersja. W oparciu o technologie COM i OLE automation, można stworzyć całkiem nowe rozszerzenia, które zupełnie zmienią codzienną pracę z systemem i opcje, jakie oferuje. Sfera to program Insert, który wymaga zazwyczaj wsparcia firmowego informatyka lub serwisanta.

Subiekt Nexo

Subiekt Nexo jest następcą Subiekta GT. Oprogramowanie firmy Insert zawsze jest intuicyjne, ale Subiekt Nexo prezentuje prawdziwą doskonałość w tym zakresie. Poza tym posiada rozbudowany system zamówień, pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, rozbudowaną obsługę rachunków bankowych, urządzeń zewnętrznych, a także zarządzanie kwestiami RODO. Jego rozbudowana wersja Subiekt Nexo PRO jest dedykowany firmom o wielu oddziałach. Pozwoli Ci na precyzyjne operowanie cenami, przez cenniki główne i dodatkowe. Dzięki specjalnym widokom roboczym, ułatwisz sobie logistykę zamówień. Stworzysz także własne pola, wzory raportów oraz wydruków.

Sello

Jakie jeszcze funkcje oferuje Insert? Oprogramowanie, które wykorzystasz na serwisach aukcyjnych np. Allegro, nosi nazwę Sello. Komunikuje się on automatycznie z Subiektem GT lub Subiektem Nexo, odbierając dane. Pozwala na prowadzenie notatek dla transakcji, paczek i aukcji. Daje możliwość łatwego tworzenia opisów aukcji oraz zaawansowanego obsługiwania ofert. Sello jest także nieoceniony w budowaniu kontaktu z klientem, poprzez automatyczne rozpoznawanie i przypisywanie wiadomości. Ten program Insert oferuje Ci także zbiorczą obsługę paczek, kont pocztowych, przygotowywanie wydruków magazynowych. Posiada wbudowaną współpracę z serwisami kurierskimi. 

Vendero

Program Insert o nazwie Vendero daje możliwość zaimportowania danych z Subiekta GT lub Nexo. W ten sposób za pomocą kilku kliknięć tworzysz własny sklep internetowy. Nadasz mu indywidualny charakter za pomocą szablonów, widgetów i edytowalnej zawartości. Nie potrzeba tu żadnej specjalistycznej wiedzy. Co więcej, system jest już zintegrowany z płatnościami internetowymi. Oprogramowanie firmy Insert oferuje także opcję stworzenia strony internetowej firmy (wizerunkową) oraz witryny z ofertą, gdzie opiszesz ogólnie swoje produkty i dasz klientom znać, jak mogą się z Tobą skontaktować.

Program Insert w zestawie z drukarką – to się opłaca!

Aby zachęcić Was do rozpoczęcia sprzedażowej przygody, stworzyliśmy zestawy z programami Subiekt GT i Subiekt Nexo od Insert. Oprogramowanie to w połączeniu z dobrze dobranym urządzeniem, działa niezawodnie, bezproblemowo i lekko. Jak wiadomo, drukarka fiskalna nie może działać bez programu sprzedażowego. Jeśli już więc musisz coś wybrać – wybierz zestaw!

Nasze programy sprzedażowe połączyliśmy ze znanymi drukarkami fiskalnymi. Elzab Zeta Online, Novitus Deon Online, Novitus Bono Online, Novitus HD 2 Online, Posnet Thermal XL 2 Online i Posnet Thermal Trio Online to sprawdzone przez nas urządzenia, na których można polegać. Co więcej, kupując w zestawie oszczędzasz aż 10% ceny! 

Skontaktuj się z nami!

wróć do bazy wiedzy