M/Platform dla sklepów detalicznych – walcz o klienta skuteczną bronią (wideo)!

Jeśli jesteś właścicielem sklepu detalicznego, to z pewnością codziennie bierzesz udział nierównej walce z hipermarketami i wielkimi sieciami handlowymi. Walczysz […]

Jeśli jesteś właścicielem sklepu detalicznego, to z pewnością codziennie bierzesz udział nierównej walce z hipermarketami i wielkimi sieciami handlowymi. Walczysz o klienta, który kuszony atrakcyjnymi promocjami, dokonuje zakupów u konkurencji. Stawką w tej walce jest przetrwanie wielu lokalnych sklepów, podobnych do Twojego, a przegrana kończy się niestety zamknięciem biznesu. Dziś z całą siłą chcemy podkreślić – jest na to rozwiązanie!

Polska firma COMP S.A., będąca producentem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, oferuje Ci innowacyjny system M/Platform. Jest on bardzo skuteczną bronią dla każdego właściciela sklepu detalicznego, pozwalającą mu na konkurowanie z handlowymi gigantami.

Jak uratować małe, polskie sklepy?

Takie jest właśnie główne zadanie M/Platform – umożliwić małym sklepom skuteczną walkę o klienta i dalszy rozwój. W jaki sposób M/Platform wpływa na polską gospodarkę? Dlaczego jest tak ważnym rozwiązaniem? W jaki sposób działa? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w filmie stworzonym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców:

M/Platform – to naprawdę proste!

Wiesz już, jaka idea stroi za powstaniem M/Platform i na czym opiera się działanie systemu. Dodajmy, że aby zainstalować M/Platform oraz najważniejszą dla Ciebie opcję, czyli Promo+, należy zakupić kasę Novitus Next w wersji z kopią elektroniczną lub online, a także skaner. Wszystkie te urządzenia dostępne są w naszym e-sklepie:

Dlaczego kasa Novitus Next? Jest to urządzenie stworzone w oparciu o najnowsze technologie, z wbudowanym dotykowym tabletem, mające dostęp do usługi chmurowej Novi Cloud, dzięki której monitorujesz i kontrolujesz wyniki swojego biznesu. Novitus Next to nie tylko kasa fiskalna, ale przede wszystkim wsparcie dla Twoich celów biznesowych i sprzedażowych. Tylko urządzenie tak wysokiej klasy mogło stanowić bazę dla systemu M/Platform.

Jak wygląda cały proces w praktyce? Kasa posiada posiada dostęp do Internetu i łączy się z systemem sprzedażowym producenta. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie ofert promocyjnych (cenowych, wielopaków, czasowych np. “happy hours”) bezpośrednio od producentów czy dostępu do danych o kupujących, ich zwyczajach oraz samych promocjach. Z drugiej strony producent wie, kiedy sprzedano produkt w ramach promocji i może zaproponować detaliście bardzo szybkie rozliczenie. Zobacz, jakie to proste, oglądając poniższe filmiki od M/Platform!

Co zyskujesz?

Jak już zapewne przekonałeś się oglądając powyższe filmy, M/Platform przynosi wiele korzyści właścicielom małych sklepików. Przede wszystkim zwiększa się przychód od jednego klienta – dane pozwalają wnioskować, że konsumenci korzystający z promocji wydają aż 60% więcej. M/Platform nie zawiera ukrytych haczyków: utrzymujesz marżę na sprzedawanych towarach oraz nie ponosisz dodatkowych kosztów. System działa niezwykle skutecznie i to Ty wybierasz, która oferta jest najbardziej atrakcyjna dla Twoich klientów. Dodatkowym atutem jest dostęp do plakatów promocyjnych i cenówek, które możesz wydrukować, a których Twój klient na pewno nie przeoczy. Stosując M/Platform wyposażasz się również w doskonałe narzędzie biznesowe, dające dostęp do danych sprzedażowych z komputera lub smartfona. Planowanie rozwoju Twojego biznesu nigdy nie było takie proste!

A co o M/Platform mówią Ci, którzy już z niego korzystają? Zobacz sam!

Na jakie promocje możesz liczyć?

Wśród producentów udostępniających swoje promocje znajduje się aktualnie grupa Żywiec (m.in. piwa Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, EB, Tatra, Leżajsk, Dziki Sad), grupa Maspex (m.in. Tymbark, Kubuś, Łowicz, Caprio, Lubella, Kotlin, Tarczyn, Krakus) oraz browar Namysłów (piwo Namysłów, Zamkowe,Złoty Denar, Braniewo). W fazie testów znajduje się producent Coca-Cola HBC Polska, PEPSICO, CEDC, Hortex, a w fazie integracji: Colian oraz Lorenz Snack World.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami (KONTAKT) w celu zakupienia kasy Novitus NEXT ONLINE i wdrożenia w niej rozwiązania M/Platform. Dzięki Mico cały proces odbędzie się szybko, łatwo i bez zbędnych formalności. 🙂

wróć do bazy wiedzy