Jak system GoPOS pomaga w zarządzaniu restauracją?

W Mico idziemy z duchem czasu, śledząc nowinki na polskim rynku urządzeń fiskalnych i dedykowanych dla firm rozwiązań. Szczególnie uważnie […]

Gopos

W Mico idziemy z duchem czasu, śledząc nowinki na polskim rynku urządzeń fiskalnych i dedykowanych dla firm rozwiązań. Szczególnie uważnie patrzymy w stronę usprawnień dla gastronomii, która jest dla niektórych członków Ekipy Mico osobistą pasją. Nic więc dziwnego, że nasz wzrok szybko padł na GoPOS. Czym jest to rozwiązanie? Jak pomaga w zarządzaniu restauracją?

GoPOS – co to jest?

GoPOS to oprogramowanie stworzone z myślą o najbardziej wyszukanych potrzebach gastronomii. W jego skład wchodzą tylko te urządzenia, których integracja została przetestowana w praktyce. Wspólnie tworzą system POS, który można rozszerzać o dodatkowe usprawnienia.

Choć my skupiamy się na gastronomicznym wymiarze GoPOS, doskonale posłuży on także w handlu detalicznym i rozbudowanych usługach. To system POS, który można zastosować niemal w każdej branży, co tylko podkreśla wysoki stopień jego elastyczności i modułowej konstrukcji.

Dla jakiego rodzaju gastronomii polecamy GoPOS?

System POS dla gastronomii zazwyczaj muszą być dobrane do rozmiaru lokalu. Ich zakup i skomponowanie wymaga pewnej wiedzy specjalistycznej już na etapie wybierania produktów. Dlatego właśnie wielu przedsiębiorców unika POS-ów, bojąc się popełnienia błędu, a także wyczerpującego nakładu czasu i pieniędzy.

Z GoPOS jest inaczej. Ten system POS oferuje rozwiązania dla każdego typu lokalu gastronomicznego. Usprawni działanie zarówno kawiarni, pizzerii, klubu, baru czy małej gastronomii, jak i dużej restauracji, a nawet sieci lokali. Możliwości są przeogromne. Co więcej, bez problemu można skomponować zarówno system POS dla gastronomii mobilnej, jak i stacjonarnej. Decydując się na GoPOS po prostu oprzyj się w pełni na naszym doświadczeniu i pozwól nam skomponować najlepszą dla Ciebie opcję.

System POS

System POS o niesłychanej intuicyjności

Korzyści z zastosowania GoPOS można wymienić kilka, ale tym co najbardziej podoba się naszym klientom, jak łatwość obsługi. System POS integruje moc dotykowych ekranów, urządzeń fiskalnych, terminali płatniczych i specjalistycznego oprogramowania gastronomicznego.

W efekcie system POS dla gastronomii działa na korzyść przyspieszenia obsługi – nikt nie ma problemów z rejestrowaniem transakcji, a płatności bezgotówkowe przebiegają bezbłędnie i błyskawicznie. GoPOS ulepsza również komunikację pomiędzy pracownikami, ponieważ w systemie jak na dłoni widać, kto obsługuje jaki stolik i na jakim etapie znajdują się poszczególne zamówienia. Przy dużym obłożeniu lokalu jest to zaleta nie do przecenienia. W końcu nie ma gorszej antyreklamy dla lokalu gastronomicznego, niż zapomniany przez obsługę gość.

System POS dla gastronomii to odzyskanie pełnej kontroli

GoPOS pozwala na kompleksowe zarządzanie lokalem z dowolnego urządzenia osobistego. Może być to komputer lub laptop, ale także tablet czy nawet smartfon. Działanie oprogramowania oparte jest na niezawodnych systemach: Android i Windows.

Jednym z aspektów zarządzania jest z pewnością analiza danych. System POS dla gastronomii daje wgląd w stany magazynowe, a także raporty, które możesz zestawić według interesujących Cię czynników (data, pora dnia, produkty, storno, pracownicy). Raporty są niezwykle przejrzyste, prezentowane za pomocą wykresów i zestawień.

Wraz z tymi informacjami zyskujesz pełny obraz tego, co dzieje się w Twoim lokalu.

GoPOS daje Ci więc narzędzia do podejmowania coraz lepszych decyzji biznesowych, w oparciu o twarde dane liczbowe. W efekcie inwestycja w system POS dla gastronomii może bardzo szybko się zwrócić, jeśli sięgniesz po możliwości, jakie niosą ze sobą dane i będziesz sukcesywnie budować coraz silniejsze przywiązanie klienta.

System POS dla gastronomii

Zestawy GoPOS to pewność, że działa!

Oprogramowanie GoPOS ma tę przewagę, że będzie działać niemal na wszystkich urządzeniach. Jak wiadomo jednak, istnieją połączenia gorsze i lepsze. Jeśli chodzi o wybór sprzętu fiskalnego, a także peryferii w postaci terminali płatniczych, wag, szuflad, drukarek bonowych czy czytników – klienci łatwo się w tym wszystkim gubią.

Ale od czego macie nas? W e-sklepie Mico znajdziecie kilka niezawodnych zestawów z oprogramowaniem GoPOS, które działają pewnie, stabilnie i bez problemów. Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie musisz się na niczym znać – działają za Ciebie specjaliści. Poza tym nie da się ukryć, że w zestawie jest po prostu taniej.

Zestawy GoPOS w Mico to system POS oparty na kultowych drukarkach fiskalnych: Elzab Zeta Online, Posnet Thermal XL2 Online, Elzab Mera Online oraz urządzeniu typu SAIO – Posnet Vero. Sprawdź koniecznie, a jeśli potrzebujesz czegoś więcej, daj nam znać!

Na podsumowanie akapitu o niezawodności GoPOS warto dodać, że jest to jedyny producent, który wspiera także posprzedażowo. Infolinia czynna jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. U konkurencji nie znajdziesz tak pro-klienckiej obsługi i troski o wysoką jakość.

Rozbuduj swój system POS

Na koniec wisienka na torcie. GoPOS daje niezwykłe możliwości rozbudowy. Zintegrujesz go ze znanymi aplikacjami, takimi jak Glovo, Pyszne.pl czy Wolt. Możesz stworzyć własny sklep GoOrder, aby oferować swoim klientom jedzenie na dowóz bez pośredników i płacenia prowizji. Jeśli już masz firmową stronę www i system zamówień online, połączysz je ze swoim systemem POS za pomocą GoHub. Jeśli natomiast interesuje Cię tylko sprawniejsze i przejrzyste kontrolowanie sprzedaży na wynos – wybierz GoDelivery.

System POS oparty o GoPOS, w którym zimplementowano powyższe rozwiązania, usprawnia komunikację i przepływ informacji. Wszystkie zamówienia z zewnętrznych platform, centralek telefonicznych, twojej strony www – wylądują na jednym ekranie POS. Łatwiej będzie Ci kontrolować kierowców, dostawy, a także czas realizacji. W efekcie GoPOS otwiera przed Tobą nowe drogi maksymalizacji efektywnego zarządzania.

Można jeszcze dużo pisać o tym, jakie rozwiązanie oferuje GoPOS. Są tu kioski zamówień, sprzedaż na numerki, czy mobilni kelnerzy. Jeśli interesuje Cię dedykowany system POS dla gastronomii, koniecznie przyjdź do nas i daj się wciągnąć w rozmowę o Twoich potrzebach. Oferujemy Ci szyte na miarę rozwiązanie, które pomoże Ci w budowaniu świetlanej przyszłości Twojego lokalu gastro.

Skontaktuj się z nami!

wróć do bazy wiedzy