Gwarancja Serwisowa Mico – Twoja gwarancja na kasę fiskalną

Znasz to uczucie, kiedy sprzęt się psuje, a Twoja gwarancja właśnie wygasła? My też tego nie lubimy! Z tego powodu […]

Znasz to uczucie, kiedy sprzęt się psuje, a Twoja gwarancja właśnie wygasła? My też tego nie lubimy! Z tego powodu oferujemy Ci niezawodną Gwarancję Premium Mico. Ten niepozorny dokument przynosi wiele korzyści, których z pewnością nie zaoferują Ci inne serwisy kas fiskalnych.

 

Skontaktuj się z nami!

Ochrona przed kosztami napraw

Usterka urządzenia fiskalnego może być drobna i łatwa do naprawienia, ale czasami zdarzają się awarie większego kalibru. Dzięki Gwarancji Serwisowej Mico naprawiasz za darmo, niezależnie od rozmiaru awarii. Inwestycja w gwarancję potrafi bardzo szybko się zwrócić – z jedną bezpłatną naprawą oszczędzasz nawet kilkaset złotych! 🙂

Bez nerwów!

Awaria urządzenia fiskalnego następuje nagle, kiedy kompletnie nie jesteś na to przygotowany. Musisz zamknąć swój lokal na czas naprawy kasy i tracisz na tym duże sumy pieniędzy. No chyba, że wyposażyłeś się zawczasu w naszą Gwarancję Premium. Wtedy zgłaszasz się do nas i otrzymujesz pomoc w ciągu 24 godzin. Naprawy dokonujemy oczywiście priorytetowo i bezstresowo dla Ciebie.

Rok? Dwa lata? 5 lat? Gwarancja na tyle, ile potrzebujesz

Sam decydujesz, na jak długi okres czasu wykupisz swoją gwarancję. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości, możesz zdecydować się na rok, dwa, trzy, cztery lub pięć lat ochrony serwisowej. Każda gwarancja to osobny dokument, który obowiązuje rok od daty podanej przez serwisanta. Oznacza to, że decydując się na pięcioletnią Gwarancję Serwisową otrzymasz pięć dokumentów gwarancyjnych.

Nasze gwarancje czekają na Ciebie. Zgłoś chęć przedłużenia gwarancji swojego urządzenia, podczas wizyty w naszym salonie, albo podczas zakupów w sklepie online. To bardzo proste! Jeśli jesteś już zdecydowany na gwarancję, skontaktuj się z nami.

Chcę otrzymać gwarancję!

wróć do bazy wiedzy