Program Kasa za terminale – premia za terminale PayTel!

(UWAGA! W grudniu 2020 program został przemianowany na „Wybieramy terminale”, a czas trwania wydłużony do końca grudnia 2020. Jeśli do […]

(UWAGA! W grudniu 2020 program został przemianowany na „Wybieramy terminale”, a czas trwania wydłużony do końca grudnia 2020. Jeśli do końca miesiąca zainstalujesz terminal, a urządzenia zakupisz do 31.06.2021, otrzymasz obiecaną premię!)

Program Kasa za terminale ma na celu zachęcenie Przedsiębiorców do instalowania terminali płatniczych PayTel, a tym samym prowadzi do upowszechnienia i promocji transakcji bezgotówkowych w Polsce. Czego potrzebujesz, by wziąć udział w programie i na czym on polega?

Skontaktuj się z nami!

200 zł, 400 zł lub 600 zł premii

Premia za terminal i urządzenie fiskalne? Właśnie tak! Niezależenie od tego, czy już posiadasz urządzenie fiskalne i chcesz do niego podłączyć terminal korzystając z programu Polska bezgotówkowa, czy dopiero planujesz zakup urządzeń i terminali, możesz otrzymać premię na swoje konto. Wartość premii różni się w zależności od liczby Twoich urządzeń fiskalnych i liczby terminali.

Wartość premii

Przelicznik premii jest dość prosty – przedstawiamy go poniżej:

  • 1 – 3 urządzenia fiskalne + 1 terminal = 200 zł
  • 1 urządzenie fiskalne + 2 – 3 terminale = 200 zł
  • 2 urządzenia fiskalne + 2-3 terminale = 400 zł
  • 3 urządzenia fiskalne + 1 terminal = 200 zł
  • 3 urządzenia fiskalne + 2 terminale = 400 zł
  • 3 urządzenia fiskalne + 3 terminale = 600 zł

Warunki wzięcia udziału w programie

W programie Kasa za terminale biorą udział jedynie urządzenia Elzab oraz Novitus współpracujące z terminalem lub PinPadem Paytel. Jeśli posiadasz już urządzenia fiskalne tych producentów, upewnij się że zostały zakupione po 1 lipca 2019 – to warunek konieczny, by wziąć udział w akcji. Poniżej prezentujemy podsumowanie wszystkich warunków, udostępnione na stronie internetowej Kasa za terminale:

Czy to na pewno bezpłatne?

Połączenie programu Polska bezgotówkowa oraz Kasa za terminale ma na celu zminimalizowanie kosztów Przedsiębiorcy przy wdrażaniu płatności bezgotówkowych. W ramach udziału w akcji Polska bezgotówkowa zyskujesz:

  • 0zł za dzierżawę terminala lub PIN-pada aż przez 12 miesięcy,
  • 0zł za instalację terminala w Twojej firmie,
  • 0 zł kosztów transakcji przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia 100 tys. zł obrotu na jeden terminal płatniczy,
  • nawet 3 darmowe terminale płatnicze.

Uczestnictwo w programie Kasa za terminale nie wiąże się także z żadnymi ukrytymi kosztami ani prowizjami. Przedsiębiorca ponosi ewentualny wydatek zakupienia urządzeń Elzab lub/i Novitus, jeśli ich nie posiada, lub jeśli zostały zakupione przed dniem 1 lipca 2019 roku.

Premia wypłacana uczestnikowi podlega oczywiście opodatkowaniu dochodowemu, a o jej rozliczenie musi zatroszczyć się sam uczestnik. 🙂

Dlaczego warto?

Biorąc udział w akcji masz szansę zwiększyć obroty swojej firmy i liczbę klientów. Wiele osób rezygnuje z zakupu kiedy okazuje się, że w portfelu brakuje gotówki, a kartą nie da się zapłacić. Płatności bezgotówkowe podnoszą wygodę zakupów, cenioną współcześnie przez wszystkich konsumentów. Wraz ze wdrożeniem terminali lub PinPadów, zmniejszy się ilość pomyłek kasjerskich, zwiększy się natomiast bezpieczeństwo, dzięki bezgotówkowemu obiegowi pieniądza,

Terminale PayTel są także wyposażone w dodatkowe usługi, które mogą wpłynąć na zwiększenie Twoich zysków.

Oferta Mico

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w programie Kasa za terminale! W naszej ofercie znajdują się wyłącznie terminale PayTel, które już niedługo mogą działać w Twojej firmie, przynosząc zwiększenie Twoich zysków (zobacz: Terminale PayTel). Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących programu Polska bezgotówkowa, znajdziesz więcej informacji tutaj: Program Polska Bezgotówkowa.  Masz pytania? Wiele kwestii dotyczących transakcji bezgotówkowych, wyjaśniliśmy wyczerpująco w tym wpisie: Transakcje bezgotówkowe.

Chciałbyś się spotkać i porozmawiać na temat terminali i urządzeń fiskalnych w Twojej firmie? Zapraszamy do zakładki KONTAKT!

Skontaktuj się z nami!

wróć do bazy wiedzy