Kasa online? Wymieniam przed terminem!

Wymiana kas online wygląda zazwyczaj jak zakupy świąteczne w dniu Wigilii – brakuje towaru, klienci są zdenerwowani, próbują się wcisnąć […]

Wymiana kas online wygląda zazwyczaj jak zakupy świąteczne w dniu Wigilii – brakuje towaru, klienci są zdenerwowani, próbują się wcisnąć do niekończącej się kolejki, a termin zbliża się nieubłaganie. Z tego powodu kolejny raz nawołujemy, żeby nie wymieniać urządzenia na ostatnią chwilę. Przynosi to kilka korzyści zarówno dla Ciebie osobiście, jak i dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami!

Kogo dotyczy wymiana kas na online w 2021?

W tym roku na kasy online musi przejść największa do tej pory grupa przedsiębiorców z całej Polski. W jej skład wchodzą:

  • lekarze,
  • stomatolodzy,
  • kosmetyczki,
  • fryzjerzy,
  • prawnicy
  • oraz branża budowlana i fitness.

Oszacowaliśmy, że gdyby wszyscy nasi Klienci, których dotyczy wymiana, zgłosili się do Mico w czerwcu – nie bylibyśmy w stanie ich obsłużyć, zakładając nawet pracę całodobową. To pokazuje, jak duża jest grupa objęta obowiązkiem posiadania kas online w 2021 roku.

Jeśli to tylko możliwe, zgłoście się do nas już teraz, już w tym momencie. Dlaczego warto to zrobić?

Oszczędzasz sobie stresu

Choć przepisy nie zmieniają się nagle (ich uprawomocnienie zazwyczaj jest poprzedzone odpowiednimi komunikatami), zwykle zgłaszacie się do nas w ostatnim momencie. O konieczności wymiany wiadomo już naprawdę długo, więc warto załatwić sprawę wcześniej i po prostu mieć ją z głowy. Apelujemy dzisiaj do Twojego zdrowego rozsądku – naprawdę nie chcesz znaleźć się w środku tego zamieszania, które spadnie na nas w czerwcu.

Wiadomo jak wyglądają sytuacje tego typu. Ekipa Mico niezależnie od okoliczności zachowuje wysoki profesjonalizm swojej pracy, cierpliwość i uprzejmość w stosunku do Klienta. Ale z samym Klientem bywa różnie. Termin goni, a za jego niedotrzymanie grożą kary, sytuacja robi się nieprzyjemna – rozumiemy to. Ale właśnie z tego powodu warto wziąć pod uwagę wcześniejszą wymianę. Oszczędzisz sobie stresu i rozpoczniesz lipiec przygotowany na nowe wyzwania, z nowym sprzętem w dłoni oraz ze spokojną głową.

Będziesz mógł przebierać w towarze

Jeśli zgłosisz się do nas wcześniej zaoferujemy Ci szeroki wybór produktów. Wybierzesz to urządzenie, które ma najbardziej czytelny  wyświetlacz, fajny kolor, ciekawy wygląd, które dobrze leży w dłoni. Kasę fiskalną, tak jak każde inne urządzenie elektroniczne trzeba „poczuć”. Nasze produkty różnią się od siebie dość znacząco, dlatego kupując wcześniej jesteś na uprzywilejowanej pozycji – wybierzesz to, co naprawdę Ci pasuje. W dodatku po okazyjnej cenie.

Oczywiście, dbamy o to by Mico było zatowarowane po brzegi, ale i to nie wystarcza by sprostać Waszemu zainteresowaniu. Zamówienie większej ilości w kulminacyjnym momencie okazuje się zazwyczaj niemożliwe. Poszukiwanych produktów nie ma ani u nas, ani w innych serwisach, ani w ogóle na rynku. Gwałtowny wzrost zainteresowania potrafi w krótkim czasie wyczerpać wszystkie zapasy naszych producentów. Efektem tego stanu rzeczy, jest wzrost cen urządzeń.

Mamy dla Ciebie tyle czasu, ile potrzebujesz

Gdy zgłosisz się do nas wcześniej, będzie nam łatwiej zorganizować dostateczną ilość czasu na Twoje pytania i szkolenie z obsługi urządzenia. W razie jakichkolwiek problemów z kasą, łatwiej złapiesz nas telefonicznie lub mailowo. Zawsze staramy się służyć pomocą, ale w najbardziej gorącym okresie wymiany jest to bardzo utrudnione.

Mimo szczerych chęci, serwisy kas fiskalnych, nie są w stanie tymczasowo przystosować się do kilkunastokrotnie zwiększonych obrotów i zainteresowania danym produktem. Nie możemy nagle zatrudnić większej ilości personelu. Wiedza z naszej branży jest specyficzna, konsekwencje błędów poważne. Klient zawsze musi być obsługiwany przez osoby kompetentne, doświadczone oraz godne zaufania.

 

Dlatego apelujemy – wymień kasę już teraz a gwarantujemy, że podziękujesz sobie (i nam! 🙂 ) w lipcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub odwiedzin w naszym biurze stacjonarnym.

Załatw tę sprawę teraz!

 

wróć do bazy wiedzy