Nowa gama produktów: higiena i bezpieczeństwo

Obecna sytuacja sprawia, że w naszym sklepie szukacie coraz częściej nie tylko urządzeń fiskalnych, ale także środków związanych z bezpieczeństwem […]

Obecna sytuacja sprawia, że w naszym sklepie szukacie coraz częściej nie tylko urządzeń fiskalnych, ale także środków związanych z bezpieczeństwem i higieną w miejscu pracy. Coraz więcej firm adaptuje się do nowych warunków związanych z epidemią, zapewniając swoim pracownikom i klientom najlepsze środki prewencyjne: preparaty dezynfekujące, przyłbice, ekrany ochrony, maseczki, rękawiczki itd. Wszystko to, abyśmy jak najszybciej mogli wrócić do normalnego funkcjonowania. Na Waszą prośbę i zgodnie z naszym hasłem firmowym “Mico dla Firm”, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom Przedsiębiorców i wprowadzić całkiem nową gamę produktów związanych z higieną.

AKTUALIZACJA! Dostępność produktów bhp i środków dezynfekujących jest na tyle wysoka, że postanowiliśmy usunąć je z naszej stałej oferty. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc niektórym przedsiębiorcom w tym ciężkim dla firm czasie. Nadal mamy dostęp do produktów bhp w hurtowych ilościach i w razie potrzeby zapraszamy do złożenia zapytania o ofertę wszelkie korporacje i instytucje: hurt@mico.pl. 

Odwiedź nasz sklep!

Zabudowa stanowisk

Pracownicy sklepów oraz lokali usługowych czy produkcyjnych codziennie narażeni są szkodliwe czynniki zewnętrzne, związane z kontaktem z drugim człowiekiem. Jedną z możliwości ochrony Twoich pracowników jest zainstalowanie ekranów ochronnych w boksach i przy ladach sklepowych. Wprowadziliśmy do swojej oferty ekrany dostarczane przez Posnet – znanego producenta urządzeń fiskalnych: ekran ochrony osobistej.

Proponujemy dwa warianty: ekran wolnostojący i ekran stacjonarny, które z łatwością dopasują się do istniejących warunków w miejscu sprzedaży. Ekrany stanowią fizyczną barierę, zatrzymującą emisję cieczy i aerozoli, które pojawiają się w bezpośredniej komunikacji oraz w reakcjach odruchowych takich jak kichanie czy kaszel. Są również wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Ochrona osobista

Jeśli ekran to za mało, lub z jakiegoś powodu nie możesz go zainstalować (bo prowadzisz np. sprzedaż terenową), wspaniałym rozwiązaniem chroniącym Ciebie i Twoich pracowników będzie przyłbica wielokrotnego użytku. Posiadamy w swojej ofercie dwa warianty przyłbic: klasyczną oraz z okularami.

Oferowane przez nas przyłbice posiadają szereg zalet. Przede wszystkim chronią najbardziej wrażliwą część naszego ciała, czyli twarz, a przyłbica z okularami szczególną troską otacza nasze oczy. Produkt nie krępuje ruchów, jest wygodny, nie zaburza prawidłowego widzenia, cechuje się lekkością i stabilnością konstrukcji – zależało nam, aby proponowane przez nas przyłbice zapewniały maksymalną wygodę pracy. Ponadto wykonano je z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zarysowania, czy wielokrotną dezynfekcję – nie ma takiego środka odkażającego, który sprawi, że szybka przyłbicy zmatowieje. Lista zalet przyłbic jest bardzo długa, więc kliknij w link, dowiedz się więcej i chroń swoich pracowników i siebie za pomocą produktów najwyższej, niezawodnej jakości.

Dezynfekcja

O myciu rąk wiesz już pewnie wszystko. 🙂 Czasem jednak, szczególnie w miejscu pracy, nie masz możliwości skutecznego zdezynfekowania rąk przy użyciu wody i mydła. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem są żele i płyny dezynfekujące, które można zaproponować swoim klientom w podajnikach oraz swoim pracownikom w osobistych dozownikach. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno niewielkie płyny i żele, o wymiarze bardziej “osobistym”, które można mieć zawsze przy sobie: płyn Lavosept 60ml oraz 150ml, żel Melado…

…jak i 5 litrowe opakowania, które będą stanowiły zapas dla Ciebie, Twoich pracowników i klientów, abyście zawsze mieli dostęp do środków odkażających najwyższej jakości: żel Bomasept 5l i płyn Bomasept 5l, Total Sept 5l, czy Covi Sept 5l.

Proponowane przez nas środki dezynfekcyjne posiadają minimum 70% alkoholu, zapewniającego im wysoką skuteczność. Niektóre z nich np. Total Sept lub Covi Sept, mogą służyć także dezynfekcji powierzchni np. terminala płatniczego, klamek, lady, uchwytów wózków sklepowych. Wszystkie preparaty posiadają również niezbędne atesty i karty produktu. Warto także zwrócić uwagę na to, że produkty żelowe (Melado, Bomasept) są dużo bardziej wydajne niż preparaty w postaci płynu – na naszej stronie internetowej znajdziecie świetny filmik obrazujący zachowanie żelu na dłoniach. 🙂

A w Mico… też bezpiecznie!

Nie tylko dostarczamy rozwiązania adekwatne do warunków, ale sami się do nich przystosowujemy. 🙂 Jako, że nasz salon pracuje normalnie, postaraliśmy się o maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa naszych pracowników i odwiedzających nas klientów. Wyposażyliśmy nasz salon sprzedaży w specjalne stanowisko do przyjmowania gości, które posiada szybę ochronną oraz płyn dezynfekujący. Dzięki tym zabiegom klienci mogą do nas przyjść, nie obawiając się o własne zdrowie. Dokładamy tym samym własną cegiełkę do budowania lepszych, bezpiecznych warunków handlowych i usługowych.

Do zobaczenia! 🙂

Odwiedź nasz sklep!

wróć do bazy wiedzy