Novitus NEXT Online z modułem gastronomicznym

Gastronomia to specyficzna branża, która wymaga wyspecjalizowanych rozwiązań fiskalnych. Obsługa stolików, dzielenie paragonów, tworzenie zestawów dań, możliwość wystawiania faktur czy […]

Gastronomia to specyficzna branża, która wymaga wyspecjalizowanych rozwiązań fiskalnych. Obsługa stolików, dzielenie paragonów, tworzenie zestawów dań, możliwość wystawiania faktur czy współpraca z drukarkami kuchennymi, to tylko niektóre z funkcjonalności, które muszą zawierać urządzenia dedykowane gastronomii. W dodatku, zazwyczaj są to urządzenia bardzo drogie. Tańszą i dużo bardziej wygodną alternatywą jest zakup kasy z modułem gastronomicznym. Przedstawiamy Wam najnowszy twór od Novitus, czyli kasę Novitus Next Online, wspomagającą pracę restauracji, knajpek, barów, czy foodtrucków.

Wybierz kasę Novitus Next Online!

Novitus Next Online – kasa stworzona dla przedsiębiorców

W pewnym sensie każde urządzenie fiskalne jest naszym pomocnikiem, bo umożliwia uporanie się z wymogami podatkowymi. Kasa Novitus Next Online jest jednak czymś więcej – ułatwia prowadzenie biznesu w bardzo wielu aspektach. Przede wszystkim kasa dorównuje funkcjonalnością wielu drukarkom fiskalnym. Za jej pomocą wystawisz fakturę VAT, a także gastronomiczną, bezpośrednio z mechanizmu drukującego urządzenia. Novitus Next Online posiada również możliwość tworzenia wydruków niefiskalnych, umieszczania kodów QR na paragonie, a także grafik np. logo.

Kasa Novitus Next Online należy do rodziny Novitus Online Power, czyli grupy urządzeń wyposażonych w ponadprzeciętną moc. Osiągnięto ten wynik dzięki 32 bitowym procesorom o taktowaniu powyżej 500MHz, ogromnej pamięci wewnętrznej oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Inwestując w kasę Novitus Next Online, inwestujesz w urządzenie które będzie Ci towarzyszyć przez całe lata pracy. 

Najważniejszą zaletą biznesową jest jednak dostęp do innowacyjnej usługi chmurowej NoviCloud. Dzięki niej zyskujesz dostęp do raportów paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalnych i niefiskalnych, a także sprzedażowych raportów kasjerskich i asortymentowych. Teraz możesz analizować dane sprzedażowe i trzymać rękę na pulsie w każdym miejscu na ziemi. Kasa NOVITUS ONLINE wyposażona jest również w przydatne aplikacje, takie jak przeglądarka internetowa, czy poczta e-mail. 

Moduł gastronomiczny Novitus Next Online

Funkcje dla gastronomii to prawdziwa wisienka na torcie. Najważniejszą zaletą kasy są jej niewielkie rozmiary, w porównaniu z drogimi i sporymi gabarytowo systemami POS. Novitus Next Online z modułem gastronomicznym oferuje wszystko to, co jest niezbędne w prowadzeniu działalności tego typu.

Kasa umożliwia kelnerom logowanie kartą i automatyczne wylogowanie, co jest nie tylko wygodne, ale także oszczędza cenny czas. W Novitus Next wbudowano dotykowy tablet, dzięki czemu obsługa jest szybka i intuicyjna, zupełnie jak na smartfonie. Przyciski na ekranie zostały umieszczone w 6 panelach, które mieszczą aż 180 dowolnie konfigurowalnych przycisków.

Kluczowe są również funkcjonalności związane ze stolikami, paragonami i zamówieniami. W kasie zaprogramujemy dowolną ilość stolików, a dla każdego z nich przypiszemy dowolną ilość otwartych rachunków. Paragon można dzielić na dowolną ilość rachunków do zapłaty. Novitus Next posiada opcję konfigurowania zestawów gastronomicznych np. obiadowych, co jeszcze bardziej usprawnia obsługę. Do zamawianych potraw dodasz nawet indywidualne. Kasa współpracuje z zewnętrznymi drukarkami, może także prowadzić auto-numerację zamówień.

Każdy przedsiębiorca doceni również wspomniany wydruk faktur VAT. Co więcej, kasa Novitus Next Online pobiera dane kontrahentów z GUS, a nawet sprawdza je z białą listą. Krótko pisząc: dzięki kasie masz wszystko pod kontrolą.

Dlaczego warto?

Jak już kilka razy wspomnieliśmy, jest to rozwiązanie tańsze, dużo bardziej ergonomiczne i równie funkcjonalne, w porównaniu z rozbudowanymi rozwiązaniami gastronomicznymi. Co więcej, do końca sierpnia 2020 roku każdy może skorzystać z modułu za darmo. Po upływie tego czasu, należy uiścić jednorazową opłatę w postaci 100 zł netto. I to wszystko, żadnych zbędnych gwiazdek i haczyków! Oczywiście, kasa Novitus Next z modułem gastronomicznym jest także obecna w naszej ofercie. Znajdziecie ją tutaj kasa Novitus Next Online dla gastronomii.

Zobacz to w praktyce

Czasami słowa nie wystarczą, dlatego poniżej przedstawiamy filmik, który prezentuje najważniejsze funkcje Next’a z modułem gastronomicznym. Przekonaj się naocznie, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie. 🙂

wróć do bazy wiedzy